Жителька Вінниччини понесе відповідальність за неправдиве повідомлення про замінування

Жителька Вінниччини понесе відповідальність за неправдиве повідомлення про замінування

На Вінниччині поліцейські затримали дівчину, яка напередодні повідомила про те, що її знайомий замінував школу і вона незабаром вибухне. Однак слідчо-оперативна група та вибухотехніки спростували цю інформацію.

Йдеться про школу у селі Ситківці Райгородської територіальної громади. На території якої ніяких вибухонебезпечних предметів не було знайдено. Тоді як 19-річну дівчину, яка повідомила про хибне замінування, затримали за місцем проживання. Працівники поліції обстежили приміщення та прилеглу до неї територію. Вибухонебезпечні предмети не виявлені.

Наразі дівчина затримана в процесуальному порядку. Варто зазначити, що від початку року вона вже неодноразово повідомляла у поліцію про вчинення злочинів, які насправді так і не підтвердилися. За даними фактами на неї склали 33 адміністративні протоколи за ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). За фактом неправдивого повідомлення про замінування відкрито кримінальне провадження за  ч.2 ст. 259 ККУ. Санкція статті передбачає до 8  років ув’язнення.

Джерело