Жителі Вінниччини протестують проти неякісного ямкового ремонту

Жителі Вінниччини протестують проти неякісного ямкового ремонту

Жителі селища Теплик вийшли на протест. Вони обурені рівнем якості виконання ремонту дороги. Більше того вони погрожують перекрити дорогу.

Останньою каплею став момент, коли селяни побачили, як проводять ямковий ремонт дороги по вулиці Івана Франка. Ця вулиця, за словами місцевих, вже роками є розбитою через перевантаженість транспортом.

Ірина Лупещенко, місцева жителька, розповіла як насправді проводиться ремонт. Ями, які повні брухту, піску та пилу, засипають асфальтом, після цього яму закатують технікою. Відповідно, як тільки по такій дорозі декілька разів проїдеться легкова машина, асфальтне полотно розвалиться. Наслідки будуть ще гірші, якщо по такій дорозі проїдеться вантажівка чи фура.

Побачивши такий “ремонт”, о 21:00 селяни вийшли на протест. Перш за все вони хотіли дізнатися, що це за цікава технологія ямкового ремонту. Однак розмовляти не було з ким, працівники відразу втекли.

Враховуючи те, що замовник ремонту – Теплицька селищна рада, люди почали вимагати, щоб на до них приїхав селищний голова.

Прибувши на місце інциденту, селищний голова також був вражений від «якості» роботи підрядної компанії “ЛЮКС-ТРЕЙД”.

Він відразу зателефонував керівництву компанії і призупинив ремонт до з’ясування усіх обставин. Зі своєї сторони, громада хоче змінити підрядника, якщо він і надалі проводитиме ремонт таким чином.

Джерело