Жителі села на Вінниччини хочуть облаштувати місцеве джерело

Жителі села на Вінниччини хочуть облаштувати місцеве джерело

На Вінниччині у селі Селище Тиврівського району протікає місцеве джерело, яке знаходиться тут ще XVI століття. Учні, батьки, вчителі та місцеві жителі вирішили облаштувати цивілізований бювет зі срібною трубою.

Місцеві жителі припускають, що у цій воді є елементи золота та срібла. Наразі зразок води з джерела вже взяли на дослідження – чекають результати. Вони переконані, що ця вода омолоджує, лікує, виводить токсини та шлаки. Практично щодня до джерела приходить біля сотні людей.

Директорка місцевої школи спільно з працівниками, учнями та їх батьками, вирішили втілити у життя соціальний проект під назвою «Селищна срібна вода».

«Ми ж хочемо об’єднати навколо джерела місцевих жителів. Щоб спільно облаштували навколишню територію. Розчистили та облагородили під’їзди. Оновили альтанку, яку встановили років з 15 тому. І навіть, встановили б срібну трубу, яка б ще більше очищувала воду. Готові навіть збирати для цього старі срібні прикраси, аби їх і перетопити на трубу», – зазначає директорка школи.

Джерело