Забудовник призупинив будівництво житлового комплексу Європейський квартал у Вінниці

Забудовник призупинив будівництво житлового комплексу Європейський квартал у Вінниці

Раніше Вінницька міська рада прийняла рішення про передачу в оренду комунальну ділянку площею 4,066 га по вулиці Покришкіна, 8В особистому водію вінницького депутата Олександра Дана.

Проте замість будівництва житлового комплексу, забудовник вивів з ЖК “Європейський квартал” близько 120 мільйонів гривень. Таким чином, залишивши 30 вінницьких сімей без житла.

Між інвесторами комплексу та мером Вінниці була проведена зустріч. Однак, можна припустити, що це були «псевдо-інвестори», тому що вони відкрито заявляли про те, що ходом будівництва задоволені і не мають потреби у своєму захисті.
Пройшло декілька місяців, а будівництво стоїть покинуте забудовником, будівельні роботи припинені, помітно як дощова волога потрапляє всередину недобудови, заливаючи внутрішні приміщення.

Швидше за все, інвестори ЖК “Європейський квартал” не отримають оплачених ними квартир і у 2020 році. Незважаючи на те, що міська влада видала комунальну ділянку депутатському особистому водію без будівельної компанії, мерія від будівництва відхрестилася, від допомоги місцевих активістів відмовилися самі інвестори, а через грамотний обман інвесторів, наразі юридичні перспективи справи дуже розмиті.

Джерело