За «жарт» про замінування вінницького військовослужбовця чекає тюрма

За «жарт» про замінування вінницького військовослужбовця чекає тюрма

Суд отримав обвинувальний акт від Військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України щодо одного військовослужбовця. Про це розповідає прес служба відомства.

Слідством з’ясовано, що молодший сержант контрактної служби зателефонував за номером екстреного виклику поліції «102» ГУ Національної поліції у Вінницькій області з військової частини, дислокованої в Гайсинському районі. Він повідомив працівнику поліції завідомо неправдиву інформацію щодо мінування та подальшого підриву складів однієї з військових частин – бази зберігання боєприпасів ДШВ.

У результаті його дій під загрозу було поставлено громадську безпеку, здійснено безпідставне відволікання від виконання своїх обов`язків поліцейських органів для перевірки вказаного повідомлення про підготовку вибуху.

Відповідно до  ч. 1. ст. 259 ККУ за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, військовослужбовцю загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 6 років.

Джерело