Юні актори з Вінниччини перемогли на всеукраїнському фестивалі

Юні актори з Вінниччини перемогли на всеукраїнському фестивалі

Вінничани не вперше досягають висот в театральному мистецтві.

Днями вихованці жмеринської арт-студії «Дійство» вибороли І місце у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «STARS of the BLACK SEA». Він пройшов у Лазурному. Перемогу юним акторам принесла постановка «Діти війни».

За свою роботу діти отримали кубок, дипломи та солодощі. Всіх учасників разом із постановкою вже запросили на інший фестиваль та гала-концерт, який проходитиме у листопаді у місті Києві.

Студії «Дійство» вже майже чотири роки, а заснувала її жмеринський медик Ірина Козловська, яка вільний від роботи  час присвячувала творчості — написанню віршів та сценаріїв.

Як згадує аматорка театру, пані Ірина, – три роки тому після відвідування курсів я написала проект до Британської ради і виграла. Закупили костюми та декорації. Так ми стали єдиною театральною студією на Жмеринщині, й наші вистави до вподоби людям. Коли ж зрозуміла, що мої вихованці варті того, аби про них знала вся країна, стали брати участь у різних конкурсах та фестивалях. Влітку минулого року студія “Дійство” призове місце в Болгарії, добавила І. Козловська.

Джерело