Володарем Кубка Героїв АТО стала футбольна команда з Вінниччини

На стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся фінал Кубка Героїв АТО сезону 2020 року. Беззаперечним переможцем стала гвардійська команда «Ягуар».

За перемогу у шостому сезоні боролися дві команди: маріупольська об’єднана збірна Донецького гарнізону ЗСУ «ДонОВК» і футбольний клуб «Ягуар» гвардійської військової частини з Калинівки, що у Вінницькій області.

Матч завершився з рахунком 4:2. Найкращим гравцем матчу визнали Степана Миколаєвича, який забив 2 голи у першому таймі на 29-й та 31-й хвилинах, а ще 1 гол маріупольська збірна забила у власні ворота. На 61-ій хвилині у ворота «ДонОВК» забив Іван Стахнович.

Як зазначають тренери, перемога калинівської команди була доволі передбачувана. Адже щороку команда потрапляла до фінального етапу, показуючи все кращі результати.