Вінницький суд оголосив вирок у справі щодо ДТП за участю «швидкої» та позашляховика

Вінницький суд оголосив вирок у справі щодо ДТП за участю «швидкої» та позашляховика

Вінницький міський суд виніс рішення у справі щодо дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася у Вінниці ще минулого року. Йдеться про аварію, коли карета швидкої допомоги зіткнулася з позашляховиком. Потерпілих у аварії не було.

ДТП сталося 17 грудня, тоді на місце інциденту прибули медики екстреної допомоги, однак нікому допомога медиків не пригодилася. На водія «швидкої» та автомобіля BMW Х5 було складено протоколи за ст. 124 КУпАП.

4 березня Вінницький міський суд постановив закрити адміністративну справу стосовно водія швидкої допомоги Олега Притуляка. Таке рішення було аргументовано відсутністю в його діях складу адмінправопорушення.

«З технічної точки зору причиною виникнення дорожньо-транспортної пригоди стала невідповідність дій водія BMW Х5 Іванюка нормам вимог ПДР п.3.2 та 12.3. В заданій дорожній ситуації водій BMW Х5 мав технічну можливість попередити дану ДТП шляхом виконання норм п.3.2 та 12.3 ПДР з моменту появи автомобіля «Автоспецпром» в його полі зору», – зазначено у висновку експертизи.

Джерело