Вінницький музей авіації потрапив у список найцікавіших локацій України

Вінницький музей авіації потрапив у список найцікавіших локацій України

Відтепер вінницький музей Повітряних Сил Збройних Сил входить до переліку найцікавіших туристичних локацій Українви. Для того, щоб його відвідати, до Вінниці навіть приїхали тревел-блогери.

Завідувач музею генерал-майор у відставці Володимир Алєксєєв розповів, що йому дуже приємно, що напередодні Дня Повітряних Сил журналісти та блогери не забули і про їхній музей. Адже, як він переконаний, їхній музей справді унікальний та вартий уваги. Уся техніка – це не виготовлені макети, а реальні бойові машини, які прибули з Білої Церкви, Лиманського, Одеси, Луцька, Бельбека, Львова, Конотопа, Василькова, Арциза, Феодосії та інших міст.

В музеї представлено понад 40 експонатів військової авіаційної, зенітної, ракетної, радіолокаційної та ракетної стратегічної техніки, якої немає в інших музеях України. На території музею ‒ лише бойові машини, які були і є на озброєнні в Україні. 3 літаки прилетіли до Вінниці «своїм ходом», ще 10 можуть знову піднятися в небо.  Більше того музей отримав сучасне мультимедійне обладнання, яке показує можливості авіаційної техніки – її роботу в бойових умовах.

Джерело