Вінницький боксер привіз «золото» з міжнародного турніру у Чорногорії

У Чорногорії завершився Міжнародний турнір «Адріатична перлина». Позмагатися за перемогу приїхала і молодіжна збірна України із боксу, представники якої вибороли 15 нагород. З них 2 медалі отримали спортсмени з Вінниччини.

Максим Власюк у категорії 56 кг виборов «бронзу», Геннадій Масленніков у категорії 60 кг – «золото». Останній за підсумками 2020 року отримав звання кращого спортсмена Вінниччини.

Геннадій Масленніков займається боксом 9 років, минулого року він став призером чемпіонату Європи. Наразі він готується до світового чемпіонату, який проходитиме у Польщі.

«В Чорногорії я провів три поєдинки. Всі виграв за очками. В першому бою я здолав господаря рингу, в другому переграв партнера по збірній – харків’янина Володимира Шверла. В фіналі переміг представника Росії Тенгіза Котояна», – розповідає боксер.