Вінницькі гіди продовжують удосконалювати свої навички на знання

Вінницькі гіди продовжують удосконалювати свої навички на знання

Для вінницьких гідів стартували індивідуальні експертні консультації від спеціалістів в галузі туризму межах другого етапу бізнес-тренінгу «Школа гідів 2.0: успішний туристичний стартап».

Спеціалістами виступають представники департаменту маркетингу міста та туризму міської ради, а також провідні зовнішні фахівці галузі туризму, серед яких директорка бюро «Цікавий Київ», управляюча школи гідів Юлія Ліщук; гід-практик з Києва, автор циклу екскурсій «Німці Києва», співавтор тексту аудіогіда City Sightseeing Kyiv Павло Мядзель; гід-практик з Одеси, засновник туристичної агенції «Тудой-Сюдой» Олександр Бабіч.

Напередодні завершився перший етап бізнес-тренінгу «Школа гідів 2.0: успішний туристичний стартап» – 5-денне онлайн навчання для 28 гідів-практиків з розвитку туристичного підприємництва.

Експертні консультації щодо того, як підвищити конкурентоспроможність на туристичному ринку входять до другого етапу бізнес-тренінгу. Його мета – показати перспективи малого підприємництва в туристичній сфері для гідів та запропонувати індивідуальний механізм просування власних продуктів.

Попри продовження карантину, туристичний ринок поступово відновлюється –  проводиться чимало  авторських, тематичних і оглядових екскурсій. 

Джерело