Вінницька «Нива» зіграла в нічию із закарпатським «Мункачем»

У селі Дерцен, Закарпатської області у стартовому матчі 19-го туру Другої ліги у групі «А» «Нива» (м. Вінниця) зустрілась з командою «Мункач» (м. Мукачево). Перед матчем вінницька команда посідала сьому сходинку турнірної таблиці, в той час як «Мункач» був шостим.

У першому таймі рахунок так і не був відкритий, а от в другому – обидві команди відзначились забитими голами.

На 61-й хвилині, через гру вінницького футболіста рукою у штрафному майданчику, господарі отримали право на пенальті. Саме тоді, Максим Гірний, який не даремно носить титул найкращого бомбардира «Мункача» та має в активі 9 забитих м’ячів цього сезону, точним ударом у центр воріт відкрив рахунок.

На 82-й хвилині відігрався капітан «Ниви» Олександр Калітов. Він головою замкнув подачу з кутового та зрівняв рахунок у матчі. 1:1 – нічиєю завершився поєдинок вінничан та закарпатців.