Вінницька «Нива» перемогла житомирську команду з рахунком 2:0

Поєдинок між командою з Житомира – «Полісся» та з Вінниці – «Нива» завершився перемогою вінничан з рахунком 2:0. Загалом гра тривала 4 тайми по 30 хвилин.

Три тайми вінничани грали в основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Т. Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський.

Перший гол «нивівці» забили у першому таймі – коли вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого другий гол забив Денис Громок.

Як зазначає головний тренер вінничан Володимир Циткін, ця перемога не є випадковою, вінничани потрохи прогресують. Враховуючи те, що матч провели фактично два склади, відтак він виявився дуже корисним для вінничан.

«Вони добре працюють на тренуваннях, зігруються, що й дає результат. Безумовно, перемогу допомогло здобути й те, що суперник помилявся, а ми реалізували свої гольові моменти», – зазначає Володимир Циткін.