Вінничанин Володимир Продивус правомірно очолив Федерацію боксу України

Вінничанин Володимир Продивус правомірно очолив Федерацію боксу України

Представники Федерації боксу України наголосили на тому, що президента спортивно організації було переобрано на законних підставах. Нижче наведено відповідні аргументи з їх сторони.

Торік 17 грудня на посаду президента Федерації боксу України переобрали Володимира Продивуса. Юрист федерації Ілля Скоропашкін наголосив на тому, що переобрання проходило згідно із вимогами затвердженого статуту. Зокрема, даний документ передбачає, що для визнання правомірності рішення, необхідна певна кількість делегатів, які його підтримали.

«У статуті прописано, що для правомірності проведення звітно-виборчої конференції і подальшої юридичної сили її результатів потрібно 2/3 від загальної кількості делегатів. У нас їх було 18 по факту (5 не приїхало) і ми маємо 13 представників, а це більше за дві третини від загальної кількості заявлених делегатів. Враховуючи це, можу сказати, що все легально», — заявив Ілля Скоропашкін.

Віцепрезидент Федерації боксу України Юрій Андрійчук також запевнив, що попри протести щодо переобрання президента, організація і надіпрацює в юридичній площині.

Джерело