Вінничани можуть приєднатися до всеукраїнського напівмарафону

Вінничани можуть приєднатися до всеукраїнського напівмарафону

Вулицями Вінниці пройде масовий забіг «Нова пошта напівмарафон Вінниця». захід буде проводитися в межах ініціативи NewRun. Цьогоріч Вінниця стане вже дванадцятим містом, де пройде такий напівмарафон.

Захід запланований на 17 жовтня, старт о 9:00. До участі у напівмарафоні будуть допущені лише ті, хто пройшов попередню реєстрацію. Плануються забіги на наступні дистанції: 21 км, 10 км,  5 км, 1 км, командний забіг на 5 км і дитячі дистанції – 500 м і 100 метрів. Участь платна, проте для учасників дистанцій на 1 км, 500 м та 100 м – безкоштовна. Також не оплачуватимуть участь люди старше 60 років, люди з особливими потребами, ветерани АТО/ООС.

Зі слів організаторів, приблизна очікувана кількість людей – 1300/1400 людей. Тоді як проведення цього заходу буде залучено близько 200 волонтерів. У місті для забезпечення проведення марафону перекриють 4 вулиці.

На переможців чекають цінні подарунки від партнерів та грошові сертифікати. Загальний призовий фонд – 50 тисяч гривень. Дітям роздадуть пам’ятні медалі та подарунки від партнерів та спонсорів заходу. 

Джерело