Вінничани гідно виступили на чемпіонаті України із радіопеленгації

Вперше після карантину у Сумах відбувся перший чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків на подовжених дистанціях.

Як і зазвичай, змагання проходили в 4-х дисциплінах: дві класичні, радіоорієнтування та спринт.

До складу збірної Вінниччини увійшло 19 гравців. Вони представляли Вінницьку МДЮСШ № 2, їхній тренер – заслужений тренер України Сергій Зеленський.

Вінничани здобули в індивідуальному заліку 6 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Чемпіонами України двічі стали Марина Задорожна (категорія Ж16, тобто серед дівчат до 16 років), Олександр Марчук (Ч21), а також Максим Дремлюга (Ч19).

Серед 6-ти команд у загальному заліку Вінниччина посіла 4-те місце. Перше – Київ, друге – Донецька область, третє – Сумщина. Нажаль, через карантин не всі українські регіони, які розвивають радіоспорт, змогли взяти участь в чемпіонаті. Тренер зазначив, що зважаючи на те, що вони не тренувалися протягом трьох місяців, він задоволений результатом.