Вінничан запрошують на показ найвідвертішої вистави 2021 року

Вінничан запрошують на показ найвідвертішої вистави 2021 року

Вінницький театр «ХуліGun» запрошує усіх бажаючих на показ вистави трагіфарс «За дверима», яку називають найвідвертішою виставою 2021 року. Вона відбудеться 28 лютого у «Галереї XXI», яка знаходиться по вулиці Артинова, 12а.

Прем’єра цієї вистави відбулася ще декілька років тому. Режисер театру «ХуліGun» Тарас Мазур зазначає, що однією з головних тем вистави є те, що в соціумі всі залежні один від одного і наші вчинки мають сильний вплив на інших. Він запевняє, що після перегляду цієї вистави ніхто не залишиться до неї байдужим.  

«Усі страждають… Страждають від того, що в їх минулому присутнє щось: помилка, підлість, зрада, розпуста, знущання — і від цього майбутнє для них закрито. Та намагання уникнути усвідомлення неприємних фактів, виявляється неможливим», — йдеться в анонсі вистави.

Придбати квитки можна в усіх театральних касах міста, а також онлайн. Вартість — 300 гривень. Через карантин кількість місць обмежена. Вистава розпочнеться о 19:00, однак глядачі можуть приходити о 18:15, тоді виступатиме Вікторія Гальська з кавер-версіями іноземних хітів.

Джерело