Вiнницькi oбманутi iнвeстopи ЖК “Євpoпeйський квapтaл” прийшли дo Зeлeнськoгo

Вiнницькi oбманутi iнвeстopи ЖК “Євpoпeйський квapтaл” прийшли дo Зeлeнськoгo

Інвестори, які згуртувались у Всеукраїнське об’єднання, вимагають під влади політичного рішення із завершення довгобудів у 2020 році.

Серед вимог: створити тимчасову слідчу комісію при Верховній Раді України з питань завершення довгобудів за участю депутатів ВР, керівництва правоохоронних органів та представників покупців житла.

Інвестори наполягають на створенні міжвідомчої комісії при Кабміні з метою захисту прав потерпілих покупців житла та розв’язання питання добудови проблемних об’єктів”, – додають громадські активісти, які підтримали акцію інвесторів.

Зазначимо, що до редакції “СтопКору” звернулись ошукані вкладники, які вже три роки чекають на свої квартири. Йдеться про будівництво ЖК “Європейський квартал” у Вінниці.

Будівництво житлового комплексу стартувало ще у 2014 році. Починалося все непогано: за 4 роки побудували дві багатоповерхівки, які вже здали в експлуатацію. Проблеми почалися з будівництвом третього будинку, житло в якому люди чекають й досі.

Журналісти з’ясували, що у 2015 році було укладено 4-х сторонню угоду з вінницькою міською радою, фірмою “Неал”, “БМУ-2”, а також компанією “Рендінвест”, які взяли на себе зобов’язання побудувати житловий масив на земельній ділянці.

Цікаво, що саме остання фірма, яка не виконала свої обіцянки та загальмувала будівництво, де-юре належить такому собі Олександру Сугаку – особистому водієві місцевого депутата Олександра Дана.

Посилання на джерело