У Вінницькій станції екстреної допомоги медики працюють в жахливих умовах

У Вінницькій станції екстреної допомоги медики працюють в жахливих умовах

У Вінниці на станції екстреної допомоги працює 222 медика. Приміщення станції у жахливому стані. З цим питанням до мера Вінниці звернувся очільник області Сергій Борзов, про що і написав на особистій сторінці у Фейсбук.

Наразі це найбільше відділення, яке обслуговує вінничан. Незважаючи на це, умови там жахливі: тісно, всього дві кімнати відпочинку, протікає дах, система вентиляції вийшла з ладу, на стінах грибок. У таких умовах вимушено працює більше двох сотень медиків.

Виконком Вінницької міської ради  прийняв рішення, що від 16 січня 2020 року приміщення по вулиці Пугачова, 1, у якому розміщене відділення № 1 Станції екстреної медичної допомоги, що обслуговує вінничан, передане в оренду на 2 роки 11 місяців.

Відомо, що будівля була введена в експлуатацію ще 43 роки тому. З цього часу там жодного разу не проводився капітальний ремонт. В результаті чого приміщення стало занедбаним, що призвело до протікання даху, розповсюдження плісняви на стінах, руйнації штукатурки, виведення з ладу систем опалення, електроспоживання, водопостачання та вентиляції.

Очільник області звернувся з клопотанням до мера Вінниці щодо розміщення відділення №1 Станції екстреної медичної допомоги у приміщенні по вулиці Генерала Арабея, 2а у місті Вінниці. Згідно його слів це приміщення відповідає усім вимогам для розташування медичного закладу. Зараз там знаходиться основний офіс ТОВ «ЖЕО».

Адже лікарі повинні бути забезпечені гідними умовами праці не лише під час епідемії COVID-19.

Джерело