У Вінниці зростає кількість онлайн табло з графіком транспорту

У Вінниці зростає кількість онлайн табло з графіком транспорту

Керівництво «Вінницякартсервісу» повідомляє, що біля зупинок трамвая на Замостянській увімкнули 6 електронних табло, на яких можна побачити по хвилинний графік руху транспорту. Відповідно, вінничани, які очікують на зупинці на транспорт, знатимуть через скільки приїде трамвай, і коли очікувати наступний вагон.

Окрім графіку руху, половина екрану електронного табло присвячена соціальній рекламі, де розповідають про «Картку вінничанина».

Електронні табло під’єднані до мережі та показують реальний час прибуття трамваїв на зупинку. Для цього отримує дані з GPS, які встановлені у бортах транспорту. Але електронні табло все ще проходять тестування. Адже робота GPS у всьому транспорті ще налагоджується. Саме тому деякі борти можуть не показуватися коректно по часу.

Вінничани помітили, що в сонячну погоду на екрані нічого не видно. Однак, як зазначило керівництво підприємства, з цим наразі нічого не можна зробити – яскравість та контрастність зображення налаштована вже по максимуму. Крім того, конструктивна особливість табло в тому, що на екрані ще є матова плівка.

Відомо, що дизайн елементів на онлайн-табло ще будуть переробляти. Зроблять це згодом, тому що пріоритетним завданням є апаратна частина і налаштування програмного забезпечення системи.

Джерело