У Вінниці українські пластуни та польські карцери проведуть спільну акцію

У Вінниці українські пластуни та польські карцери проведуть спільну акцію

14 серпня у Вінниці пройде акція «Полум’я братерства». У межах якої українські скаути та польські карцери запалять лампадки та покладуть квіти біля пам’ятних таблиць та знаків, присвячених подіям 1920 року – 100-ту річницю Варшавської битви. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці “Вінницького пласту”.

Дана акція проходитиме у Центральному міському парку, поруч з каплицею біля пам’ятника М. Горькому.

Рівно 100 років тому Польща опинилась у смертельній небезпеці, тоді лише Україна прийшла їй на допомогу. Тому українські пластуни й польські карцери намагаються укріпити цю дружбу ще змалку.

14 серпня збір учасників акції заплановано на 17:30, а початок самої акції – о 18:00. Анкета для учасників – за ЦИМ посиланням.

«Варшавська битва («Диво на Віслі», 13—25 серпня 1920) — вирішальна битва Радянсько-польської війни 1919—1921 років, у результаті якої Польська Республіка зуміла відстояти незалежність, завдавши поразки військам СРСР» (Вікіпедія).

«Полум’я братерства» — це ініціатива вшанування пам’яті воїнів Української Народної Республіки (УНР) — польських союзників у боротьбі за незалежність y 1920 р. Поховані на території Польщі, українські патріоти пішли в 1918–1921 рр. у бій за незалежну Україну.

Джерело