У Вінниці цокольні приміщення багатоповерхівок виставлять на аукціон

У Вінниці цокольні приміщення багатоповерхівок виставлять на аукціон

Здавалося б, що все, що можна було продати і «приватизувати» у Вінниці владою успішно роздерибанено. Але чиновницькій фантазії немає меж, особливо в пошуку додаткового заробітку.

В мерії вирішили продати підвали і вбудовані приміщення житлових багатоповерхівок. Відтак  22 травня  на сесії Вінницької міськради запропоновано депутатам ухвалити рішення про приватизацію підвалів багатоповерхівок. всього пропонується на першому етапі приватизувати 29 таких об’єктів.

Директора департаменту комунального майна Ігор Шутак, відстоюючи це рішення, стверджує, що це  комунальне майно і ці приміщення не належать жителям багатоповерхівок, бо право власності закріплене у держреєстрі речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою міста Вінниці.

Може б мер Сергій Моргунов чи хоча б хтось із чиновників ризикнув прийти у кожен двір і запитати мешканців про те, що робити з їхніми підвалами. Можна легко здогадатися, що вони почули б від вінничан, у відповідь на свої казки про те, як нові власники зроблять ремонт, відкриють бізнес і створять нові робочі міста, а кошти з продажу підуть у бюджет розвитку і будуть витрачені на розбудову інфраструктури.

Джерело