У Вінниці стартував конкурс шкільних ініціатив

У Вінниці стартував конкурс шкільних ініціатив

Фонд «Об’єднання» по програмі «Локальні дії: глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки організовує “Конкурсі шкільних ініціатив”.

Участь в конкурсі беруть школи Вінниці, Червонограда, Херсона, Нікополя та Краматорська. Навчальні заклади змагаються за гранти у розмірі до 45 000 гривень на реалізацію креативних та корисних ідей. У вінницькій школі №21 вирішили максимально використати свої шанси і подали на конкурс одразу три грантові проекти:

  • «Шкільний хол – музей науки» у рамках якого у приміщені шкільного холу хочуть облаштувати креативний простір «Космічний лабіринт», фото зона «Живі шахи», експозиції «Анатомія», «Лабораторіум».
  • «Креативний простір для покоління Z», який передбачає створення сучасного місця відпочинку.
  • «Знати, щоб не розгубитись. Вміти, щоб допомогти!» пропонує створити на базі шкільного кабінету біології осередок навчання першій медичній допомозі. 

Переможців конкурсу визначить журі та голосування в Інтернеті. Підтримати ідеї шкіл Вінниці можна за посиланням. Результати стануть відомі 27 липня. Проекти реалізовуватимуться впродовж з першого серпня по десяте жовтня.  

Джерело