У Вінниці провели церемонію розпису в небі

У Вінниці провели церемонію розпису в небі

Вперше не лише у Вінниці, а й в Україні, для любителів романтики і екстриму почали організовувати церемонію розпису на повітряній кулі.

Зі слів організаторки польотів Катерини Біляєвої, такий нестандартний формат одруження користується попитом, вони отримали вже чимало заявок.

Однак вони не мають можливості всіх розписати. Адже коли вони розписували перших молодят, паралельно летіли ще 4 повітряних куль, на яких були просто бажаючі політати.  

Першими молодятами стали Лілія Руда і Денис Конторський. Вони перші одружилися в небі. Коли вони почули про таку можливість, то менше ніж за місяць організували весілля. Адже для них подія бути першими на повітряній кулі – запам’ятається на все життя. З ними в небо підіймалася і церемоніймейстер Руслана Пилипчук

Молоде подружжя поділилося своїми враженнями:

 «Враження просто неймовірні! Це було настільки чудово, спонтанно. Ми взагалі не планували зараз робити весільну церемонію, але коли побачили, що у Вінниці планують запускати кулі, то одразу записалися. Це було менше місяці назад, так і за такий короткий термін спланували весілля. Політ на кулі – неймовірні враження, ми взагалі не очікували, що все пройде так круто».

Вартість такої церемонії: 12 500 гривень. Тривалість: 15 хвилин.

Джерело