У Вінниці протягом вересня зупинили 77 водіїв, які сіли за кермо напідпитку

У Вінниці протягом вересня зупинили 77 водіїв, які сіли за кермо напідпитку

Патрульна поліція Вінницької області повідомляє про те, що від початку поточного місяця на 77 водіїв було складено протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Вінничанам нагадують, що за їзду напідпитку існує адміністративна відповідальність. Так, якщо водій вперше протягом року сідає за кермо напідпитку, тоді його чекатиме штраф у розмірі 17 000 грн. та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо вдруге – штраф 34 000 грн, позбавлення права керувати на 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Якщо втретє – штраф 51 000 грн., позбавлення права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу.

Джерело