У Вінниці представили детальний макет кінотеатру «Росія»

У Вінниці представили детальний макет кінотеатру «Росія»

У музеї ДСНС Вінницької області представлено автоматизований макет приміщення місцевого кінотеатру «Росія» 32-річної давності. Даний макет є точною копією згаданого кінотеатру масштабом 1:50.

Головною особливістю макету є те, що він розсувається на дві частини і кінотеатр можна детально роздивитися зсередини. Даний кінотеатр був розрахований 1200 відвідувачів. Його збудували в 70-х роках на місці базару і будиночків старовинної Єрусалимки.

«Макет зайняв у нашому приміщенні почесне місце ближче до 1990 років. Його виготовили у Вінниці місцеві майстри. До найменших деталей. Ось подивіться, навіть вогнегасники є на стінах. Точно відтворили не лише кінозалу, а й кафе. А запис, евакуації відвідувачів під час ймовірної пожежі, переписували на українську», – розповів  керівник та екскурсовод музею Володимир Бабкін.

Вінничан та гостей міста запрошують відвідати музей та побачити макет на власні очі, однак це можна буде зробити лише після завершення локдауну. Екскурсії безкоштовні. Для того, щоб відвідати музей необхідно попередньо записатися: (0432) 56-65-42. Вхід у захисних масках із дотриманням карантинних обмежень.

Джерело