У Вінниці облаштували палату інтенсивної терапії згідно зі світовими вимогами

У Вінниці облаштували палату інтенсивної терапії згідно зі світовими вимогами

На сайті Вінницької міської ради повідомили про те, що у Вінницькій міській клінічній лікарні №3 облаштували палату інтенсивної терапії. У палаті є: монітор спостереження, апарат штучної вентиляції легень, функціональне ліжко з електроприводом. Загалом купівля обладнання обійшлося у близько 4 мільйони гривень.

Мета створення палати інтенсивної терапії –  покращення надання медичної допомоги людям та розширення можливості медичних закладів. Палату було створено повністю за кошти бюджету громади. 

Дана палата розрахована на 3 ліжка, які будуть повноцінно оснащені. Також підведена киснева магістраль. Більше того, є можливість додаткового розгортання ще кількох ліжок.

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш зазначив:  «Проект по створенню палати інтенсивної терапії виконаний з дотриманням світових вимог. Тут застосовані всі необхідні технології, використане якісне німецьке обладнання. Зроблено капітальний ремонт приміщень. Облаштовано систему медичних газів таким чином, що за потреби можна буде збільшити кількість пацієнтів, які отримують кисневу терапію або підтримку, ще на один-два місця».

Джерело