У Вінниці інвестори чекають здачу в експлуатацію житлового комплексу Комфорт

У Вінниці інвестори чекають здачу в експлуатацію житлового комплексу Комфорт

У Вінниці нібито знову відновилися роботи на місці довгобуду, де раніше був Пивзавод. Йдеться про ЖК «Комфорт» на Стрілецькій, 1.

Даний житловий комплекс мав бути зданий в експлуатацію ще у 2017 році. Тоді як потенційні власники квартир досі не бачили погоджений проект та технічні умови підключення до комунікацій. 

Як пише видання  Deputaty.in.ua наразі відомо, що будівельна компанія погрузла в кредитах і збанкрутувала. Новим власником будівництва після цього став син власника даної компанії. 

Гліб Юшков — власник компанії ТОВ «Градо Строй», яка є замовником будівництва запевняє, що роботи наразі тривають та просить не відволікати його запитаннями.

Більше того, як стверджують самі забудовники покупці квартир боргують їм 17 мільйонів гривень, що  і затримує процес будівництва.

«Ті власники квартир, які винні нам гроші, не віддають їх. І «Градо Строй» стає заручником цієї ситуації. Нашому генпідряднику для закінчення будівництва потрібні гроші», – прокоментував ситуацію Гліб Юшков.

Однак у інвесторів є угоди, відповідно до яких, платити за додаткові метри вони можуть лише після того, як будинок здадуть в експлуатацію. 

Хвилювання власників житла в ЖК «Комфорт» можна зрозуміти, адже вони переживають чи здадуть будинок взагалі та коли: 

«Я не вірю, що ця людина добудує наш будинок. У мене таке відчуття, що зараз він дозбирає з людей гроші за додаткові квадратні метри і визнає себе банкрутом. Я не вірю в щасливий кінець, якщо ніхто нам не допоможе», – розповіла Марина власниця житла.

Загалом ця історія тягнеться ще із 2006 року. Тоді будівлі на території пивзаводу придбала фірма «Агропромсельбуд». Вже за рік міська рада дозволила цій компанії  зводити там багатоповерхівки. Однак згодом компанія оголосила себе банкротом.

Тоді було з’ясовано, що заставлені активи не належать компанії «Агропромселбуд». Тобто усіх потрібних документів, які б належали ПП «ВТФ «Агропромселбуд» у реєстрі просто немає.

Більше того ця компанія фігурує у кримінальному провадженні. Вона та ще одна компанія змовилися вносити у документи неправдиві факти та таким чином заволоділи технічним приміщенням будинку на Москаленка, 69. 

Наразі ж власником будівництва ЖК «Комфорт» є фірма ТОВ «Градо Строй», яка перебуває у власності Гліба Юшкова. Дана компанія вже також фігурує в провадженні за статтею «фіктивне підприємництво» та має чималий податковий борг — 2,5 мільйони гривень.

Узагальнюючи все вищезгадане, можна зробити висновок, що хвилювання власників будинків не безпідставне, питання про здачу будинку в експлуатацію дійсно залишається під питанням. Репутація будівельної фірми бажає кращого.

Джерело