У селі на Вінниччині з’явиться новий дитячий майданчик

У селі на Вінниччині з’явиться новий дитячий майданчик

У п’ятницю 10 липня Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини за сприяння очільника Вінниччини отримав дитячу гойдалку, карусель та пісочницю. Даний центр створений для допомоги жінкам, які після народження дитини опинились у складних життєвих обставинах. Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

У цьому закладі матері навчаються навичкам самообслуговування, догляду за дитиною та її розвитком, використанню коштів, плануванню зайнятості, готуються до життя з дитиною після вибуття з центру.

Валентина Живчик, директор центру, розповіла, що клієнти закладу – жінки, які потребують особливої уваги та тривалого терміну соціалізації, встановлення групи інвалідності та вирішення подальшого влаштування після виходу із закладу і жінки, і її дитини.

Очільник Вінниччини похвалив та подякував спеціалістам центру за те, що вони виконують надзвичайно важливу функцію – допомагають матерям з малолітніми дітьми та вагітним жінкам у складних життєвих обставинах, підтримують та здійснюють їх соціальний супровід.

Джерело