Спортсмен з Вінниччини здобув «срібло» на Кубку України з веслування на байдарках

У Дніпрі завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Учасниками змагань також стали вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Найбільше досягнення вінничан у цих змаганнях – «срібло» у категорії С-1 юніори (одиночне каное) на дистанції 500 метрів, яке здобув Руслан Мармулинський.

Зі слів тренера спортсмена Віктора Гуцалюка, 18-річний Руслан Мармулинський займається веслуванням на каное з 11 років. На свій вік він є дуже цілеспрямованим, багато часу тренується та є дуже цілеспрямованим.

«Вітаю Руслана Мармулинського з досягненнями на Кубку України з веслування. Бажаю йому й надалі здобувати призові місця і отримувати задоволення від занять спортом та участі у змаганнях. Також бажаю стартів на міжнароднійі арені», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради.