Співробітники Вінницягаз покращують рівень професійних компетенцій

Співробітники Вінницягаз покращують рівень професійних компетенцій

4 серпня у «Вінницягаз» відбувся тренінг для співробітників, який отримав назву «Змінюючись самі, змінюємо країну на краще».  Спікер заходу  –начальник Управління з персоналу компанії Валерій Кулійчук.

Перш за все учасникам тренінгу було звернено увагу на основних цінностях компанії: клієнтоорієнтованості, надійності та відкритості, а також на принципах поводження з клієнтами та роботи в колективі.

Валерій Кулійчук наголосив на інноваційності в діяльності РГК, досягненнях в організації праці, автоматизації та діджиталізації робочих процесів.  Розповів про нововведення, зокрема діяльність RGC PRODUCTION, зміну бренду РГК та ін.

Окрім цього, спікер заходу разом з присутніми обговорив  функції та повноваження керівного складу та структурних підрозділів компанії, систему заохочення та стимулювання якісної роботи працівників.

«Вінницягаз» постійно працює над покращенням компетенції співробітників, організовує навчання, тренінги та семінари для персоналу. Змінюючись, розвиваємо компанію і стаємо кращими для наших клієнтів.

Джерело