Шлях вінничанки від фіналістки конкурсів краси до військового медика

Шлях вінничанки від фіналістки конкурсів краси до військового медика

Вінничанка Олена Миколайчук відома як «Міс Вінниці-2003», «Міс десант» пройшла нелегкий шлях від моделі до офіцера ЗСУ. Сьогодні вона капітан медичної служби, має 4 вищі освіти, двічі була удостоєна аудієнції Папи Римського.

Вінничанка усвідомлено пов’язала своє життя з військовою медициною та стала офіцером Збройних Сил України. Вже понад 15 років вона, як начмед військової частини, проходить службу в Центрі дальньої радіонавігації.

Бажання стати військовим медиком у вінничанки з’явилося ще у підлітковому віці. Задля цього вона поступила у медико-біологічний ліцей. Навчалася вона успішно, згодом здобула 4 вищі освіти.

Паралельно дівчина розвивалася і у модельній справі. Їй вдалося здобути ряд титулів: «Студентка-чарівниця», «Міс Вінниця», віцеміс конкурсу «Міс десант», віцеміс конкурсу серед жінок-військових медиків «Берегиня в погонах – 2020». Проте між моделінгом та службою дівчина все ж обрала друге.

Декілька місяців вінничанка виконувала службово-бойові завдання в районі проведення ООС, очолювавши медпункт окремого зенітного ракетного дивізіону.

Джерело