Що вимагали жителі Вінниці під міською радою?

Що вимагали жителі Вінниці під міською радою?

13 лютого у Вінниці під стінами міськради зібралися жителі міста, які у відчаї вийшли з вимогою до мера Вінниці з вимогою протистояти корупції, а не сприяти їй.

Серед вимог учасників протесту — розслідувати справу яка тягнеться понад чотири роки з ЖК “Європейський”, де компанія-забудовник, оформлена на депутата Вінницької міської ради Олександра Дана, залишила без житла більше 300 вінницьких сімей.

Крім цього, вінничани вимагали відсторонити від посади керівника Департаменту культури Вінницької міської ради Максима Філанчука, який фігурує у кримінальному провадженні через корупційну справу по виводу бюджетних коштів на рахунки компаній своєї жінки. У відповідь на відкриття кримінального провадження, мерія навіть не відсторонила Філанчука від займаної посади на час ведення розслідування.

Розчаровані вінничани також позицією мера щодо виділення комунальних земельних ділянок бізнес-партнерам депутатів Вінницької міської ради, в тому числі батькові самого мера та його бізнес-партнерам. В цей же час, чиновники міської ради роками затримують документи на виділення земельних ділянок тим, хто дійсно на це заслуговує.

Шокує також ситуація з виділенням в оренду комунальної власності міста. Наприклад, приватній компанії депутатки Вінницької міської ради Наталії Космині Вінницька міська рада здає офіс в центрі Вінниці площею 158 квадратних метрів за 8 копійок в місяць. Місцеві правоохоронні та антикорупційні органи бездіють.