Сергій Моргунов виділив понад 82 000 доларів на ремонт автобусної зупинки у Вінниці

Сергій Моргунов виділив понад 82 000 доларів на ремонт автобусної зупинки у Вінниці

82 тисячі доларів чимала сума для бюджету будь-якого з міст України. У місті, де не процвітає так корупція, як у Вінниці, за таку суму можна було б капітально відремонтувати декілька відділень лікарні, купити ветеранам декілька квартир чи посадити у 250-300 дерев замість тих, яких незаконно зрубали.

Одна вінницькі чиновники на чолі із Сергієм Моргуновим вважають інакше. Чергова схема як роздерибанити мільйон гривень бюджетних коштів:

Етап 1. Приватне підприємство “ВКП” Свод” (ЄДРПОУ 34983492) виготовило проектно-кошторисну документацію на ремонт автобусної зупинки за 74 471 грн.

Етап 2. Проведення капремонту автобусної зупинки за  2 077 238 гривень. Виконавцем робіт виступило приватне підприємство приватна компанія “Підприємство “Агропродсоюз” (ЄДРПОУ 31836293). Варто врахувати те, що ця сума не включає інноваційні електронні табло. Вартість останніх вінничанам краще навіть не знати.

Давайте дізнаємося скільки насправді коштують такі нові автобусні зупинки у містах, де не крадуть – вартість їх коливається в межах 150 – 270 тисяч гривень.  Звісно, у цю суму не враховано вартість монтажу, додатковий благоустрій. Але автобусна зупинка — це не будівництво двоповерхового будинку з цокольним поверхом. Однак владу Вінниці нічого не зупиняє і вона продовжує красти гроші вінницьких платників податків навіть на таких простих і очевидних речах.

Варто згадати, що начальник Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко вже відсторонений від своєї посади. Причина – розпочато кримінальну справу по розкраданню бюджетних коштів при закупівлі технічної солі для посипки тротуарів.

Джерело