Сергій Моргунов оновив Центральний парк Вінниці

Сергій Моргунов оновив Центральний парк Вінниці

Арка в Центральному парку на площі Гагаріна – місце, яке знає кожен вінничанин. Однак не усі жителі Вінниці знають, що ремонт арки обійшовся у космічну суму – 14,7 мільйонів гривень.

За ці кошти можна було б збудувати новий дитячий садочок. Однак вінницькими чиновниками було прийнято інше рішення.

Давайте розглянемо зараз не весь ремонт, а лише будівництво фонтанчика, який будували великим поспіхом та за додатковим кошторисом.

Фонтанчик, який зображений на фото, обійшовся вінницьким платникам податків у кругленьку суму – 1 079 173 гривні. У такій же ціновій категорії на вторинному ринку продаються двокімнатній квартири на Вишеньці.

Щодо малих архітектурних форм, куди входять бетонні парасольки та лавки з ліхтарями, то їхня вартість складає – 1 491 501 гривню, що прямо пропорційне двоповерхового таун-хаусу на Агрономічному.

Ось так, з вінницького бюджету вимиваються чималі суми щодня. Варто лише згадати, за скільки місцева міськрада здає в оренду концерну “Поділля” земельну ділянку розміром 0,8267 га ринковою вартістю 30-40 мільйонів гривень – лише 7645 гривень/місяць.

Відповідно, щоб окупити будівництво цього фонтанчику, концерн “Поділля” має платити оренду за майже 1 га комунальної землі 11,5 років.

Джерело