Очільник Вінниччини ознайомився з роботою обласного молодіжного центру

Очільник Вінниччини ознайомився з роботою обласного молодіжного центру

26 червня очільник Вінниччини ознайомився з роботою обласного молодіжного центру «Квадрат». Детальніше про нього розповіла в.о. директора центру Олена Гуменна.

Особливу увагу Сергій Борзов приділив науковій лабораторії, фахівці якої виготовляють захисні щитки для медиків Вінниччини.

Також під час оглядової екскурсії було обговорено актуальні проблеми та питання щодо облаштування креативного простору. Зокрема, одна із таких проблем  – відсутність витяжки для лазерного станка у науковій лабораторії. У свою чергу голова ОДА запевнив, що візьме вирішення даної проблеми під свій контроль.

Обговорили і можливість створення Молодіжного конгресу ОТГ Вінниччини, щоб молоді люди з усіх куточків Вінниччини змогли запропонувати та реалізувати свої ідеї. 

Підсумовуючи він підкреслив, що креативний простір є чудовою локацією для проведення заходів. Більше того він запропонував проводити тут неформальні зустрічі з молоддю для проведення відкритого діалогу. Адже комунікація влади та молоді є вкрай важливою. Обидві сторони повинні бути почуті.

На завершення Сергій Борзов висловив свій захват роботою центру та попросив і надалі розвивати перспективні напрямки роботи креативного простору та відкривати можливості для молоді.

Джерело