Не словом, а ділом: про роботу вінницького нардепа у Парламенті

Не словом, а ділом: про роботу вінницького нардепа у Парламенті

Вже майже два роки інтереси вінничан у парламенті представляє нардеп-мажоритарник від округу № 11 Максим Пашковський. Аналізуючи свою роботу, політик наголосив, що у нього завжди є пояснення на будь-які свої рішення в ролі депутата, а за жодне з них вінничанам соромно точно не буде.

При цьому за час своєї каденція нардеп вже встиг дещо розчаруватися не тільки у роботі самого Парламенту, а й у досвідчених парламентарів. З цього приводу він дав коментар виданню «Na Парижі»:

«Коли я бачу тисячі правок на один законопроект, які подані з єдиною метою — зірвати роботу Верховної Ради — у мене виникає не стільки навіть розчарування, скільки питання: Навіщо так робити? І це лише один з «фокусів», які є в арсеналі більш досвідчених парламентарів».

Коментуючи особисту депутатську діяльність, Максим Пашковський наголосив, що свою найголовнішу обіцянку вінничанам він виконує у повній мірі – є активним учасником захисту їх інтересів.  Приймальня політика працює у штатному режимі, вінничани звертаються до нього з найрізноманітнішими питаннями.

Джерело