На Вінниччині знайшли зниклу дитину з села Олександрівка

На Вінниччині знайшли зниклу дитину з села Олександрівка

20 липня у лисячій норі було знайдено 16-річну Наталію Кателян, яка 3 дні тому пішла з дому по воду та не повернулася. Наразі вона перебуває у реанімації. На тілі дівчини було виявлено чимало подряпин та синців.

17 липня – останній день коли мати бачила доньку цілою та неушкодженою. У норі дівчину знайшов місцевий мешканець. Відкопати тіло потерпілої з нори йому допомогли поліцейські.

Дружина рідного дядька Наталі Тетяна Хижняк розповіла, що дівчинка досі перебуває у реанімації. Проте жодних подробиць, що саме сталося із дитиною вона не знає. З дівчиною не дозволяють нікому говорити. Відомо лише те, що у норі лисиць не було. У кожного є свої версії: одні думають, що вона сама туди залізла, інші – хтось заніс.

Дивним є те, що біля того місця впродовж кількох днів ходили поліцейські з собаками, її мама, сусіди, але вони нічого не бачили і не чули.

Жителька села Олександрівка зауважила, що раніше таких випадків не було. Більше того їй здається, що вона фізично не могла залізти туди самостійно. Конфліктів ні з ким не мала, нікуди далеко не ходила.

Обставини події з’ясовуються.

Джерело