На Вінниччині завершився чемпіонат області з футзалу

На Вінниччині відбувся фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед аматорів. Учасниками якого стали 6 команд, яких було відібрано за результатами попередніх ігор. Організатором змагань виступала обласна асоціація футболу.

Змагання відбулися 14 березня в манежі «Колос». Переможцем стала команда «Орлівка» з Гайсинського району, яка у минулого року перемогла у аналогічних змаганнях. Ця команда виграла відразу у декількох інших команд: ФК «Немирів» – 8:4, «ГлаввДор» (Жмеринка) – 4:1, ФК «Фенікс» (Тульчинський район) – 3:1,ФК «Могилів-Подільський) – 7:3. У фінальній битві команда «Орлівка» обіграла «Дністер» з результатом у 8:3.

«Ми задоволені виграшем чемпіонату області. Якщо нашу минулорічну перемогу дехто називав сенсацією, то нинішня є закономірністю. Прагнемо досягти вершини й на чемпіонаті області із великого футболу», – зазначив президент «Орлівки» Валерій Тригубенко.