На Вінниччині власники скаженої кішки приховували її хворобу

На Вінниччині власники скаженої кішки приховували її хворобу

Нещодавно на Вінниччини у Калинівці зафіксували випадок сказу. Хворою виявилася кішка, власники якої цілий тиждень приховували її хворобу. Однак після смерті тварини результати експертизи показали, що вона дійсно була хвора на сказ.

Заступник начальника Калинівської районної лікарні ветеринарної медицини Сергій Левчук розповів про цю історію детальніше. Все почалося з того, що на початку липня господарі кішки побачили невелику рану на її животі. Спершу вони подумали, що тварина просто поранилася та почали її лікувати.

Однак вже через кілька тижнів у кішки почалися симптоми сказу: вона накинулася на собаку, на господаря, його дружину та внучку. Господарі не знали якими саме є симптоми сказу. Однак за порадою сусідів вони пішли у лікарню робити щеплення та ізолювали тварину.  

19 липня чотирилапа померла, результати показали, що в неї сказ.

Сусіди зазначають, що власники кицьки не хотіли нікому розповідати про сказ, натомість просили, щоб вони вакцинували своїх тварин.

Варто зазначити, що у двоповерховому будинку на кілька квартир, де мешкають господарі скаженої кішки, багато дітей. На даний момент власники кішки та їхня внучка проходять повний курс лікування.

Щодо загально статистики, то у липні у Калинівці виявили 3 випадки сказу у тварин. Від початку року у Калинівському районі вакцинували 6 513 собак та 5 592 коти.

Джерело