На Вінниччині відновлюватимуть 4 кілометри річки

На Вінниччині відновлюватимуть 4 кілометри річки

Вже не перший рік у Тростянецькому районі обговорюють очищення річки Бережанка, яка протікає через територію Ободівської сільської громади. По цьому питанню планують провести громадські слухання, після яких розроблять проектно-кошторисну документацію для відновлення русла річки. Про це повідомляє vlasno.info.

Голова Ободівської сільської ради Костянтин Ременюк розповів детальніше про ситуацію: « За радянських часів у акваторії Бережанки викопали багато ставків для рибозаготівельних потреб. Це призвело до обміління річки. У деяких ставках вода на рівні 20-30 сантиметрів. У криницях рівень води теж дуже сильно впав. Відновити необхідно близько чотирьох кілометрів річки ».

Незабаром будуть організовані громадські обговорення, які пройдуть онлайн у закритому режимі. Наразі всі жителі громади, де мають проводитись роботи, можуть в електронному вигляді подати свої зауваження та пропозиції щодо виконання робіт по відновленню річки. Їх буде враховано при розробці проектно-технічної документації, за якою і будуть виконуватись роботи.

Відповідно до даних на сайті електронних закупівель “Prozorro” на проведення громадських слухань витратять майже 14 000 гривень. Вони триватимуть місяць.

За умови вчасно проведених усіх обов’язкових процедур, роботи можуть початись вже у 2021 році.  

Джерело