На Вінниччині призначили нових командирів взводів у в/ч 3008

На Вінниччині призначили нових командирів взводів у в/ч 3008

Днями Військову частину 3008 Нацгвардії України поповнили п’ятеро молодих офіцерів. На посади командирів взводів призначили колишніх випускників Національної академії НГУ.

Полковник  Володимир Джула представив офіцерів команді частини, побажав успішно влитися у новий колектив, проявити себе на службі та згодом отримати нові звання.

Про житло майбутніх офіцерів подбали заздалегідь. Тилова служба частини для кожного винайняла квартири. Частину коштів за житло сплачуватиме держава – приблизна сума до 2 000 гривень, залишок – офіцер.

Наймолодшому з прибулих лейтенантів — Олександру Тарасенку — 22 роки, а найстаршому — 27. Перший контракт молоді офіцери-гвардійці підписують терміном на 5 років.

Олександр Тарасенко родом з Полтавщини. Він заявив, що хоче нести службу та показати усі свою здобуті знання не лише у мирних умовах за місцем дислокації частини.

Серед підлеглих молодих офіцерів є люди старші, які вже служать за контрактом, є також ті, хто призваний на строкову. Стосунки людей різного віку, тим більше в армії, мають свою особливість. На це звернуло увагу молодих офіцерів командування частини.

Джерело