На Вінниччині пройдуть консультації щодо розвитку територіальних громад

На Вінниччині пройдуть консультації щодо розвитку територіальних громад

30 червня міський голова Хмільника Сергій Редчик ініціював проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ.

Відповідно до проекту постанови Верховної Ради України  про утворення та ліквідацію районів, який Уряд ухвалив 12 червня 2020 року, Вінниччину чекають суттєві зміни.  

На думку Сергія Редчика нова система адміністративно-територіального устрою базового рівня ставить перед місцевими владами нові завдання та виклики щодо створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів усіх територіальних громад у нових реаліях суспільного життя.

Відтак, він наголосив, що наразі найголовнішим завданням є формування співпраці громад всередині ОТГ в умовах прийнятого Перспективного плану.

Тому для того, щоб виробити узгоджену позицію щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької міської ОТГ,  він вирішив ініціювати проведення консультацій щодо актуальних питань розвитку даних громад.

Джерело