На Вінниччині працює освітній заклад для літніх людей

На Вінниччині працює освітній заклад для літніх людей

На Вінниччині у місті Бершадь працює унікальний заклад – «Університет третього віку». Вінничани, які розміняли вже шостий десяток, можуть приходити та навчатися. Усі заняття спрямовані на персональний розвиток, соціальну адаптацію та збереження активної життєвої позиції людей похилого віку. Про це повідомляє «Інформаційна Вінниччина».

Бершадський район отримав перемогу у обласному конкурсі проектів розвитку ОТГ. Відтак, на облаштування центру і покращення умов для відвідувачів мають виділити 165 тисяч гривень.

Голова Бершадської райради розповів про те, як вони організовують реалізацію проекту. Для навчання виділять дві кімнати для Територіального центру соціального обслуговування, які облаштують для комфортного навчання літніх людей. У кабінетах проводять заняття правового напрямку, до роботи долучаються спеціалісти Центру надання соціальних послуг, відділу правової допомоги тощо».

У закладі навчаються групи більше 30 чоловік. Вони отримують фундаментальні знання, необхідні у повсякденному житті 21 століття.

Відомо, що на виділені кошти  буде закуплено комп’ютерну техніку, облаштують кімнати. Також планують придбати палиці для скандинавської ходьби і навчити людей ними користуватись.

Джерело