На Вінниччині деякі населені пункти залишаться без газопостачання

На Вінниччині деякі населені пункти залишаться без газопостачання

Починаючи з 17 серпня поточного року «Вінницягаз» розпочне сезонні ремонтні роботи на газорозподільних мережах від ГРС Теплик.

У зв’язку з цим жителів смт Теплик та населених пунктів Теплицького району, крім с. Кивачівка та с. Цвіліхівка, попереджають про тимчасове припинення газопостачання 17 серпня з 8.00 год.

Мета проведення даних заходів – забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам. Керівництво «Вінницягаз» наперед просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Відомо, що роботи триватимуть орієнтовно до кінця літа, а газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Для своєї ж безпеки жителі будинків та квартир повинні перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Вінничанам нагадують, що для забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

Джерело