На Вінниччині буде створено чимало нових робочих місць у дорожній галузі

На Вінниччині буде створено чимало нових робочих місць у дорожній галузі

В межах проекту «Велике будівництво» в Україні запланований ремонт 6500 км. доріг , на які виділено рекордні 112 млрд. грн. Така кількість масштабної роботи вимагає чимало робочої сили. Тому Укравтодор спільно із Урядом та Офісом Президента у партнерстві з robota.ua та Державною службою зайнятості запустили проект «Дороги та робота».

Працівників мають забезпечити гідними заробітними платами й усіма соціальними гарантіями. Процедура працевлаштування дорожніх фахівців пройде офіційно, відповідно до діючого законодавства.

Щоб виконати запланований обсяг робіт, необхідно залучити більше 38 000 спеціалістів. Також  ще біля 120 000 спеціалістів буде необхідно у наступних галузях: проектувальні й інжинірингові послуги, матеріальне виробництво та компанії зі сфери обслуговування.

Загалом для втілення планів Укравтодору необхідно буде більше 150 000 працівників у дорожній та суміжних до нього галузях.

Для того, щоб залучити не лише професіоналів, а й новачків у сфері дорожніх робіт, налагоджено співпрацю з «Навчальним центром по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів». Саме у цьому центрі співробітники дорожньої галузі здобувають професійно-технічну кваліфікацію або підвищують її, або перекваліфіковуються. Усі бажаючі зможуть дізнатися про необхідні кроки для того, щоб перейти у дорожню сфери. Це дасть можливість усім знайти гарантовану оплачувану роботу у галузі з інтенсивним розвитком в такий нестабільний та кризовий період.

Джерело