На Вінниччині біля школи облаштують спортивний та тренажерний майданчики

На Вінниччині біля школи облаштують спортивний та тренажерний майданчики

Відділ освіти Вінницької РДА оголосив тендер на будівництво спортивного майданчика на території Стадницької загальноосвітньої школи. Про це повідомила директорка закладу Тетяна Черниш кореспонденту vlasno.info.

Відомо, що це буде абсолютно нове будівництво. Адже, наразі все, що має школа це примітивний майданчик з воротами.

За даними Prozorro очікувана вартість проекту – 1 463 800 гривень, реалізовуватимуть його  на засадах фінансування з обласного та місцевого бюджетів, а також благодійницьких коштів. Планова дата завершення проекту – кінець 2020 року.

Також на території школи буде облаштовано тренажерний майданчик, де діти займатимуться воркаутом. Перш за все, даний проект  реалізовуватимуть саме для дітей. Адже протягом останніх 7 років вони займають призові місця у змаганнях – із футболу, тенісу, шахів, легкої атлетики. Відтак, їм необхідна гарна база.  

Директорка школи зазначила, що окрім спортивного майданчику в школі відсутні й актова та спортивна зала, тож якщо дозволяє погода, 125 учнів займаються фізкультурою на вулиці, а взимку грають у теніс та шахи у коридорі. Більше того і сама будівля вже досить стара:  одній її частині виповнилося сто десять років, інша буда добудована в 1956 році.

Джерело