На Вінниччині батьки не догледіли 8 річного хлопчика

На Вінниччині батьки не догледіли 8 річного хлопчика

10 липня на Вінниччині 8-річний хлопчик сам повертався додому у Тиврів із селища Сутиски, відстань між якими майже 10 кілометрів. Його помітили правоохоронці та повернули батькові, на якого склали адмінпротокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Про це повідомляє відділ комунікації головного управління поліції Вінницької області

Хлопчика помітила працівниця Тиврівського відділення поліції Леся Розгонюк, яка поверталася з роботи на авто. Тоді як дитина йшла збіччям без супроводу дорослих між селами Сутиски та Тиврів.

Співробітниця поліції зупинилась та розпитала хлопчика, де його батьки та чому він сам. Після чого посадила дитину в авто та доставила до поліцейського відділення.

Дізнавшись де проживає хлопчик, вони розшукали його батька. Він розповів, що вранці відвіз сина до тітки у селище Сутиски, а сам поїхав на роботу. Вже увечері син захотів повернутися додому, тож пішки пішов у Тиврів, не попередивши про це батька. Батько хлопчика отримав протокол про адмінправопорушення за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Санкція статті передбачає штраф до сотні неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Джерело