Міський транспорт Вінниці може стати більш екологічним

Міський транспорт Вінниці може стати більш екологічним

Європейський інвестиційний банк надасть Україні позику у розмірі 200 млн. євро на фінансування проекту «Міський громадський транспорт України ІІ». Одним із ймовірних міст-учасників є Вінниця.

Підтримав ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком і вінницький нардеп Максим Пашковський, який написав про це на особистій сторінці у Фейсбук.

Угода передбачає виділення фінансування на проект розвитку екологічного громадського транспорту по всій країні. Наразі основною метою проекту є розвиток громадського транспорту в населених пунктах із понад 100 тис. жителів по всій країні. Серед ймовірних міст-учасників: Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кам’янське, Кременчук, Кривий Ріг, Мелітополь, Львів, Луцьк, Сєвєродонецьк, Ужгород, Черкаси, Хмельницький та інші.

«Великим плюсом даної угоди є і те, що транспорт буде екологічним, а отже, ми отримуємо збереження ресурсів та зменшуємо негативний вплив викидів CO₂ в атмосферу, який, наприклад дають маршрутки, що ще існують у багатьох містах України», – наголосив Максим Пашковський.

Джерело