Мер Вінниці зустрівся з народним депутатом України

Мер Вінниці зустрівся з народним депутатом України

13 лютого під час мітингу пройшла зустріч народного депутата України Максима Пашковського з  міським головою Вінниці Сергієм Моргуновим.

Приводом для зустрічі стала вимога жителів міста розібратися з справою стосовно ЖК “Європейський”, де компанія-забудовник, оформлена на депутата Вінницької міської ради Олександра Дана, залишила без житла більше 300 вінницьких сімей.

Справа тягнеться понад чотири роки та має нульову реакцію з боку міської влади.

Також вінничани вимагали відсторонення від займаної посади керівника Департаменту культури Вінницької міської ради Максима Філанчука, який фігурує у кримінальному провадженні через корупційну справу по виводу бюджетних коштів на рахунки компаній своєї жінки.

Розчаровані вінничани також позицією мера щодо виділення комунальних земельних ділянок у місті, які одержують бізнес-партнери депутатів Вінницької міської ради, в тому числі батько самого мера та його бізнес-партнери. А виділення земельних ділянок тим, хто дійсно на це заслуговує, чиновники міської ради роками затримують документи.

Шокує також ситуація з виділенням в оренду комунальної власності міста. Наприклад, приватній компанії депутатки Вінницької міської ради Наталії Космині Вінницька міська рада здає офіс в центрі Вінниці площею 158 квадратних метрів за 8 копійок в місяць.

У вирішенні піднятих питань підчас мітингу, місцеві правоохоронні та антикорупційні органи бездіють.